1ste graad A (campus Heule)

In de 1ste graad kan ik al kiezen tussen Grafische Media, Wetenschappen, Elektriciteit of Mechanica.
Ik hou van afwisseling en wil ook wat creatief zijn. Ik wil graag een échte vakman worden!

Waarom deze richting kiezen?

Wie instapt in de A-stroom wordt voorbereid op een wetenschappelijke / technische opleiding. Je leert alle vaardigheden die je nodig hebt om een technische of wetenschappelijke studierichting in athena te kunnen volgen. Daarbij worden theoretische inzichten aangevuld met praktische oefeningen.

Een belangrijk vak in het eerste jaar is het vak STEM (verzamelnaam voor wetenschap, techniek en wiskunde). In dit vak wordt projectmatig gewerkt met leerplandoelstellingen uit de vakken natuurwetenschappen, wiskunde en techniek.

In het eerste graad kan je kiezen voor:

  • Grafische Media
  • Wetenschappen
  • Elektriciteit
  • Mechanica

Als je op onze school de eerste graad A-stroom wil volgen, ben je best geïnteresseerd in wetenschap en techniek. Dat maakt het je gemakkelijker om later een studierichting te kiezen die je graag wil doen.

Wat hierna?

Na de 1ste graad kan je op campus Heule kiezen tussen de richtingen Grafische Media (en later multimedia en podiumtechnieken) en Elektrotechnieken / Techniek Wetenschappen of volgens je eigen interesse verschillende aso- als tso-richtingen op een van onze andere campussen.

Basisvorming   1e 2e
Levensbeschouwelijk vak
Lichamelijke opvoeding
Nederlands 5 4
Frans 4 3
Engels
Geschiedenis
Wiskunde
STEM
Economie  
Klasuur
NW  2
Rem/exc
Aardrijkskunde 1
MO - PO 1
Talentmodules  
optie  
Specifiek gedeelte:
Totaal   34  33 

Talentmodule: te kiezen uit:

  • Grafische Media
  • Wetenschappen
  • Elektriciteit
  • Mechanica

 

© 2022 athena-school.be - Privacybeleid